140 Lira İçin 74 Yaşındaki Taksiciyi Dövüp Parasını Çaldı

Ahmet Babalıoğlu, Mevlana Bulvarı’nda taksiye binen müşterisini, Dikmen’de gideceği yere götürdü. Kimliği belirsiz kişi, taksimetrede yazan 250 lirayı ödemesini isteyen Babalıoğlu’nu önce taksinin içinde, sonra da dışarıda tekme tokat dövdü.

140 LİRAYI ALDI KAÇTI

Babalıoğlu, kanlar içinde yere yığılırken, şüpheli aracın içinde bulunan 140 lirayı da alarak kaçtı. Babalıoğlu, çevredekiler tarafından hastaneye kaldırıldı. Babalıoğlu, tedavisinin ardından polise başvurarak, şikayette bulundu. Polis, taksi şoförünü darbederken güvenlik kamerasına yansıyan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

“74 YAŞIMA KADAR BİR TOKAT YEMEMİŞTİM”

Ahmet Babalıoğlu, müşterinin ‘paranı getireceğim’ diyerek araçtan ineceği sırada kendisini saldırdığını söyleyerek, “Önce arabanın içinde beni dövdü, sonra dışarıda dövmeye devam etti. Zaten hatırlamıyorum sonrasını. Arabada 140 TL para vardı, bir de taksimetrede yazan 250 TL’yi de vermedi. Beni olay yerinden geçen bir vatandaş suyla elimi yüzümü yıkadı. Beni hastaneye götürdüler. Şahıs 20-25 yaşlarındaydı. Taksiye binerken elinde bira şişesi vardı. Ama hareketleri iyiydi, alkollü değil gibiydi. Hem paramı vermedi, hem de beni dövdü. Taksinin dikiz aynasını kırarak başıma vurdu. Davacıyım. 74 yaşıma kadar bir tokat yemedim, zoruma gidiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir