Adnan Oktar’ın Müritleri ve Kedicikleriyle Beraber Yarattığı Şantaj Kasetleriyle İlgili Akılalmaz Detaylar

Adnan Oktar konusu bitmiyor, bitecek gibi de görünüyor. Oktar’ın 1999 yılındaki ifadesinde ünlülere nasıl şantaj yaptığı yer alıyor. Arşivden çıkan bu ilginç detayları sizler için özet geçtik.

Adnan Oktar suç örgütü ile ilgili konular bitmiyor, bitecek gibi de değil. Bundan tam 24 yıl önce de tutuklanan Adnan Oktar’ın 1999 yılında örgütle ilgili vermiş olduğu akılalmaz ifadesi okuyanları bir kez daha şaşırtıyor.

Adnan Oktar ilk olarak ünlü isimlerin şantaj kasetlerini ellerinde tutmaktan neden vazgeçtiğini şöyle anlatmış:

“Avukatımız bunun cezasının çok ağır olduğunu söyledi. Tüm eski kasetleri imha ettik.”

“Sonra porno kaset ve dergilerden aldığımız görüntüler üzerine köşeye sıkıştırmak istediğimiz kişilerin yüzlerini monte ederek şantaja başladık. İşimiz bittikten sonra elimizdeki görüntüleri yok ediyorduk”

1999 yılındaki operasyondan sonra Adnan Oktar’ın evinde, kızların cinsel istismar edilme şekli de ortaya çıkmıştı: “Tanıksız seks yasak”

İmamlar ve kardeşler olarak tanımlanan örgüt üyeleri, kızlarla tanık olmadan cinsel ilişkiye giremiyordu. Bu tanık da genellikle Adnan Oktar oluyordu.

Cinsel ilişkiye giren çifte kendi yönlendirmelerinde bulunan tanığın ifadeleri “fetva” olarak yorumlanıyordu.

Dönemin Adalet Bakanı Sadettin Tantan, Adnan Oktar ile ilgili “Apo kadar tehlikeli” ifadelerini kullanmıştı

“Adnan hocanın yakalanması Apo’nun yakalanması kadar önemli. Bu adam, Apo kadar tehlikeli birisi. Mahkeme safhasında bazı hadiseler ortaya çıkınca, hayrete düşeceksiniz. Ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz. Bu olay öyle basit bir olay değildir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir