Genç oyuncu elleri ve ayakları bağlanmış bir şekilde ölü bulundu!

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Dijital platformlardaki dizilerde rol alan Kolombiyalı aktör Kevin Andres Munoz Tovar (23), hayatını kaybetti. Tovar’ın cesedi pazartesi günü Kolombiya’nın Tulua kentindeki La Playita’da bulundu.

Yerel basında yer alan haberlere göre aktörün elleri ve ayakları bağlı olarak bulundu ve işkenceye maruz kaldığı anlaşılan birkaç yarası vardı.

“İÇLERİNDEN BİRİ YAKALANDI”

Polise göre, henüz adı açıklanmayan 19 yaşındaki bir genç cinayet şüphelisi olarak tutuklandı. Tulua Polis Bölgesi’nden Binbaşı Nicolas Guillermo Suarez Plata şunları söyledi:

Valle Polis Departmanı, vatandaşlar tarafından zamanında sağlanan bilgiler sayesinde, birkaç dakika önce Kolombiya filmlerinden ünlü bir aktör olan Kevin Andres Munoz Tovar’ın cinayetinin sorumlularından biri olduğu iddia edilen 19 yaşındaki bir erkeğin yakalandığını bildirdi. Cinayete neden olan şahıslar daha sonra olay yerinden kaçmış, ancak toplumdan gelen bilgiler sayesinde içlerinden biri yakalanmıştır.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Tovar, yönetmenliğini Carlos Moreno’nun yaptığı, maddi sıkıntı içindeki bir adamın kendisini öldürmek isteyen bir tefeciyle çatışmasına odaklanan ve Batılı izleyicilere sunulduğunda ‘Dogwashers’ olarak adlandırılan ‘Lavaperros’ adlı 2020 yapımı filmde ve ‘Echo 3’ adlı dizide rol almıştı. Dizi, Kolombiya’da kaçırılan Amerikalı bir bilim insanı ile kocası ve erkek kardeşinin onu kurtarma çabalarını konu alıyordu.

Daily Mail’de yer alan habere göre; cinayetin nedeni bilinmiyor ve soruşturma devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir